Ofis Tipi Modeller

Evlerimizde olduğu kadar artık ofis ve çalışma alanlarında da armoniye ve estetikliğe önem vermeye başlayan halkımız, dekorasyonda uyumluluk sağlamak, elit ve sıcak ortamlar oluşturmaya çalışmak için araştırmalar ve uygulamalar yapmaktadır. Dekorasyonun tamamlayıcı ve olmazsa olmaz rollerini üstlenen yer döşemeleri bu noktada devreye girmekte, sayısız renk ve model çeşitleri ile alanın ahengine ve şıklığına uyum sağlamaktadır.

 

Ofis Karo Halı Çeşitleri, 50×50 veya 4metre rulolar halinde satışa sunulmakta olup, izolasyon ve iletkenlik özelliklerine sahip kullanışlı ve dayanıklı uygulamalardır. Antistatik ve antibakteriyel özellikleri ile de oldukça beğeni ve talep toplayan bu çözümler, kolay temizlenebilme ve montaj özellikleri, yaya trafiğine uygun nitelikleri ve başka alana nakledilebilme yapıları itibariyle de en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

 

Çok geniş renk çeşitlerine sahip olan bu çözümlerin ofis ve çalışma alanlarında genel olarak koyu ve sade renkte olanları tercih edilmektedir. Çabuk lekelenmeye ve kirlenmeye karşı önlem olarak bu renklerin tercih edilmesini, koyu renkte olan ofis mobilyalarıyla da bütünlük sağlanması amaçlanarak seçilmektedir.

 

Ofis Karo Halı Döşemesi Yapan Firma olarak, müşterilerinin istek ve taleplerini en iyi şekilde karşılamaya odaklı çalışmalar yürüten şirketimiz, kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübeli çalışma potansiyeli ile de yer döşemesi alanındaki bütün uygulamaları gerçekleştirmek amaçlı hizmetlerini yönlendirmektedir.

 

Ekonomik Karo Halı Uygulaması ve garantili servis çalışmaları ile memnuniyet edinirken, bünyesine de seçkin ve kaliteli referansları kazandıran kuruluşumuz, birinci sınıf işçilik ve uzman çalışma kadrosu ile başarılı ve sorunsuz işlemler gerçekleştirirken, alanları da şık ve elit bir görüntüye kavuşturmaktadır.