Karo Halı Ofis Modelleri

Yaşam alanlarımıza yeni bir boyut ve ahenk kazandırmak için bizlerle birlikte olmaya başlayan Karo Halı Ofis Modeli Çeşitleri, anti bakteriyel ve anti statik özellikleri sayesinde sağlıklı ve kullanışlı yer döşeme imkânlarını bizlere sunmaktadır. Polyamit ipliklerin çok çeşitli renk ve modeller kullanılarak şekillendirilmesi ile oluşturulan yer döşeme çeşidine Karo Halı Ofis Modelleri denilmektedir. Günümüzde halı flekslerin yerini alarak daha şık ve daha sağlıklı zeminlerin oluşturulmasına katkı sağlayan bu çözümler sunmaktadır.

 

Bukle ve PVC tabanlı olarak çeşitleri bulunana ve Ofis dışında tiyatro, ofis, otel ve kurumsal alan odalarında da kullanılmaya başlanan bu çözümler, kolay temizlenebilmesi, insan trafiğine açık yapıda olması, çok çeşitli renk ve desen alternatifleri ile her dekorasyona uyum sağlaması gibi özellikleri ile ilk tercihler arasında yer almaktadır.

 

Uygulanması çok kolay ve basit olan bu nedenle kullanıcısına tatbiki sırasında iş ve zaman kaybı yaşatmayan bu döşemeler, uzun vadede kullanımı ve başka alanlara nakledilebilme özellikleri ile de ekonomik çözümler oluşturmaktadır. Metre kare olarak satışa sunulan ve ekonomik olan Ucuz Karo Halı Çeşitleri, kaliteden taviz vermeden mekânları süslemeye, hijyenik ve estetik ortamlarla sizleri buluşturmaya devam etmektedir.

Ofis Modeli Karo Halı Döşemesi Yapan Firma olarak, müşterilerinin hayalindeki döşeme modelini, mekânlarına uygulayarak, şık ve elit bir ortam oluşturan şirketimiz, hayalleri gerçekleştirmek, dekoratif ve sıcak ortamlar oluşturmak için çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile geniş ve kalabalık referanslar kazanmış olan kuruluşumuz, hep daha iyisini yapmak ve en kaliteli hizmeti sunmak için kendini geliştirmekte, çalışmalarında deneyimli ve kalifiye personel grubuna yer vermektedir.