Kullanım Alanları

Yer döşemeleri, çeşitleri ve seçenekleri bakımından oldukça zengin ve farklı ürün alternatiflerine sahip, dekoratif ve estetik kaplamalardır. Bütün kapalı mekânların olmazsa olmaz uygulamaları arasında yer alan bu sistemler, alanların özellik ve kullanım şekillerine göre seçilmekte ve tercih edilmektedir. Özellikle ticari alanların yeni nesil kullanımda tercih etmiş oldukları Karo Halı Çeşitleri, sahip oldukları antistatik ve antibakteriyel özellikleri sayesinde, bu kurumların yer döşemeleri olarak önemli bir yer kazanmış ve ilk tercihler arasında yer almaya başlamıştır.

 

Karo Halının kolay uygulanması sayesinde, mekânın çok fazla işgal edilmeden, iş kaybını en aza indirgeyerek bu döşemelerin gerçekleştirilmesi, önceliklerin en başında gelmesine ve talep kazanmasına neden olmaktadır.

 

Çok farklı desen ve renk seçeneklerine sahip olması ile de kullanılacak olan alanın dekorasyonuna ve özelliğine uyum sağlayan bu sistemler, bu niteliklerinden dolayı kullanıcısının memnuniyetini kazanmasına, ortamların şık ve elit bir görüntü elde ederek, sıcak ortamların oluşturulmasına katkı sağlamaktadır. Karo Halının Kullanım Alanları; Tiyatro ve sinema salonları, ofis ve resmi daireler, otel ve restoranlar, kongre salonları, bankalar, devlet daireleri, havaalanları, yönetim ofisleri, fuarcılık sektörü olarak sıralanmakta ve çok geniş bir iyelik alanına yayılmaktadır.

 

Karo Halı Firması olarak yıllardır bu sektörde yer alan, estetik ve dekoratif uygulamalara imza atarak müşteri memnuniyeti kazanan şirketimiz, kaliteli ve ekonomik çalışmaları sayesinde de gün geçtikçe hizmet ağını ve referans kalitesini genişletmektedir.

 

Sektöründeki yeniliklerin takipçisi olarak, müşterilerini her zaman en seçkin ve kaliteli çalışmalarla buluşturmayı amaçlayan şirketimiz, donanımlı çalışma kadrosu ve deneyimli işçilik kapasitesi ile bu gayesini gerçekleştirmekte ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.