Klasik Bukle

Klasik Bukle

Bcf, Heat Seat, Polipropren elyaf ipliklerinin; puntalama, fiksaj ve bitüm işleme şekilleri kullanılarak gerçekleştirilmiş döşeme çeşidine Klasik bukle halı denir. Çok şık ve kullanışlı bir yapıya sahip olan bu halılar, kolay temizleme özelliği, ısı ve ses yalıtımı sağlaması, anti statik ve anti bakteriyel özellikleri ile öne çıkmakta ve göz doldurmaktadır. Ayrıca çok zengin renk ve model seçenekleri ile de her zevke ve dekorasyona hitap eden bu çözümler, elit görüntüsü ile mekânların şıklığına şıklık, zarafetine zarafet katmaktadır.

 

Dekoratif bukle halı çeşitlerine göre daha sade ve ayrıntılı şekillerden arındırılmış olan Klasik Bukle Halı Çeşitleri, çok farklı renk alternatifleri ile bezenerek dokunmaktadır. Sadelikten yana olanların tercihleri arasında olan bu uygulamalar, genellikle evlerde, ofislerde, otel odalarında, çalışma alanlarında tercih edilmektedir. 25 ile 30metre uzunluklarında ve 400cm eninde üretimleri yapılan bu döşemelerin 4mm ile 7mm aralıklarında iplik boyları ile sık dokuma yapılarak gerçekleştirilmektedir.

 

Keçe tabana sahip olması, bu ürünün kaymasını ve çabuk deforme olmasını engellerken, uzun vadede kullanım sağlamasına da katkıda bulunmaktadır. Klasik Bukle Halı Döşemesi Yapan Firmalar, arasında yıllardır hizmet veren, kurumsallaşmış ve tecrübeleşmiş yapısı ile kaliteli ve sorunsuz çalışmalar gerçekleştiren şirketimiz, birinci sınıf işçilik ve uygulama potansiyeli ile müşterilerine en seçkin döşeme hizmeti vermek için çalışmaktadır.

 

Ekonomik fiyat ve kaliteden ödün vermeden, mekânlarda estetiklik ve şıklık yaratmak için yola çıkan şirketimiz, kalifiye personel ekipmanı ile kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile yeni açılımlara ve uygulamalara imza atmak için çalışmakta, hizmetlerine bu doğrultuda yön vermektedir.