Dekoratif Halı Çeşitleri

Polyamit iplikten üretimleri gerçekleştirilen ve 50×50 ebatlarında satışa sunulan, hijyenik, antistatik ve akustik özelliklere sahip, kullanışlı yer döşeme çeşidine Karo halı denilmektedir. Ticari alanların en çok tercih ettiği döşemeler arasında yer alan bu çözümler, Tiyatrolarda, ofislerde, kongre salonlarında, otellerde, bankalarda, devlet dairelerinde ve havaalanlarında kullanılmaktadır.

 

Sağlamış olduğu yürüme konforu ve yaya trafiğine açık yapısı itibariyle büyük beğeni ve talepler toplamaktadır. Yapıları itibari ile rutubet ve küf oluşumların önüne geçerek, sağlıklı ve hijyenik alanların oluşturulmasına katkı sağlayan bu döşemeler, başka bir alana nakledilebilme özellikleri sayesinde de kullanıcısına ekonomik ve kullanışlı çözümler sunmaktadır.

 

Kimyasal maddelere karşı dayanıklı olması, yangın standartlarına uygunluğu, çok çeşitli desen ve renk seçeneklerine sahip olması, ısı ve ses izolasyonu sağlaması, döşeme kolaylığı ve yürüme rahatlığı, bu ürünün başlıca özellikleri arasında yer alırken, elit görüntüsü de her alanın ve mekânın dekorasyonuna uyum sağlamasına ve buda ürüne ayrı bir nitelik ve değer kazandırmasına neden olmaktadır.

 

Karo Halı Çeşitleri bakımından pek çok farklı malzemeler ve bileşenlerden oluşmakta olup, sahip olduğu zengin renk ve model seçenekleri müşteri beğenisine sunmaktadır. PVC Karo Halı, Loop pile(bukle hav), cot&loop pile, tip shear, bukle loop file, velur cut pile, keçe compact bu çeşitlerden bazılarıdır. Mekânların sirkülâsyonunun yoğunluğuna göre seçimleri yapılan bu döşemelerde, genellikle konfor ve estetiklik aranmaktadır.

 

Karo Halı Fiyatları bakımından ekonomik olmasına rağmen kaliteli ve uzun ömürlü bir kullanım sağlamakta ve metrekare fiyatı olarak satışa sunulmaktadır. Eğer alana karo halının döşemesine karar verilmiş ise alanında tecrübeli ve başarılı bir firma ile el sıkışmakta fayda vardır. Uygulaması oldukça basit ve kolay olan bu çözümlerin, kare halindeki karo parçalarının, tekrar sökülüp takılmaya elverişli yapıştırıcılar kullanarak tatbik edilmesi ile gerçekleştirilmektedir.

 

Karo Halı Firmaları arasında kendine emin ve güvenilir bir yer edinen firmamız, kalifiye personelleri sayesinde, birinci sınıf işçilik ile gerçekleştirmiş olduğu, tecrübeli ve başarılı döşeme çalışmalarını, müşterilerinin memnuniyetine sunmakta, yeni referanslar ile müdavimler kazanmak ve alanının aranılan ismi olmak için yoluna devam etmektedir.